Business Development Manager – HR-diensten
Herken je deze eigenschappen? Commercieel gedreven - Nieuwsgierig en leergierig - Ondernemend & proactief - Relationeel sterk - Doorzetter met positieve mindset - Strategisch en analytisch Wil jij werken voor een toonaangevend bedrijf dat álle HR-oplossingen onder één dak aanbiedt en maatwerk levert?
Heb je commercieel talent, een neus voor opportuniteiten en haal je energie uit het binnenhalen van nieuwe klanten? Wil je écht impact maken door bedrijven te ondersteunen in hun groei via innovatieve HR-oplossingen? Dan ben jij misschien onze nieuwe Business Development Manager.
Ondernemerschap, verantwoordelijkheid en samenwerking. Met passie voor de klanten en focus op duurzame relaties bouw je aan oplossingen die toekomstgericht zijn. Vanuit een digitale mindset en maatschappelijke betrokkenheid maak je samen elke dag het verschil.
Description/Beschrijving
Als Business Development Manager ben je verantwoordelijk voor het uitbreiden van de activiteiten in Vlaanderen vanuit Antwerpen of Hasselt. Je bouwt actief een netwerk op die de professionalisering van hun HR-beleid belangrijk vinden. Je detecteert noden bij bedrijven, analyseert deze grondig en vertaalt ze naar concrete, toekomstgerichte voorstellen. Je stelt een commercieel actieplan op waarmee je niet alleen de jaarlijkse targets behaalt, maar ook structurele groei realiseert op middellange termijn. De focus ligt op new business development, aangevuld met relatiemanagement bij bestaande klanten. Je volgt prospects en klanten nauwgezet op en zorgt voor een duurzame samenwerking.
Profile/Profiel
Jouw profiel Je bent geboeid door HR als strategische motor achter bedrijfsresultaten. Je hebt minstens 3 jaar aantoonbare ervaring in B2B-verkoop in de dienstensector. Je beschikt over commerciële flair, overtuigingskracht en een professionele aanpak. Je stemt je communicatie moeiteloos af op uiteenlopende gesprekspartners, van CEO’s tot HR Managers en Preventieadviseurs. Je bent proactief, resultaatgericht en sterk in timemanagement. Dankzij je conceptueel en strategisch denken word je een waardevolle sparringpartner voor onze klanten. Je kan je gemakkelijk uitdrukken in het Nederlands, Frans en Engels.
Offer/Aanbod/Offre
Aanbod Een uitdagende functie in een sector die volop in beweging is en waarin jouw bijdrage écht het verschil maakt. Een uitgebreid onboardingstraject zodat je meteen met de juiste kennis en tools aan de slag kan. Een werkgever die inzet op jouw persoonlijke groei via opleidingen, interne mobiliteit en innovatieve leerprojecten. Een loonschaal tussen de 3800€ en 5500€ naargelang jouw ervaring, met bedrijfswagen en extralegale voordelen (o.a. maaltijdcheques, hospitalisatie-, groeps- en arbeidsongeschiktheidsverzekering, nettovergoeding). Jaarlijkse bonus. Minimaal 27 vakantiedagen in een 38,5-urenweek, met extra verlofdagen afhankelijk van anciënniteit en glijtijd voor een betere werk-privébalans. Een moderne en flexibele werkomgeving, met de mogelijkheid om kantoor- en thuiswerk te combineren.
Wat gaat er gebeuren?
We nemen contact met je op via mail of telefoon.
We plannen een gesprek in om elkaar beter te leren kennen en kijken of het een match is voor beide partijen.
Je wordt uitgenodigd voor een uitgebreid gesprek, waarbij ze dieper ingaan op je vaardigheden en hoe je met bepaalde situaties omgaat. Je kunt op ons rekenen: H&H biedt ondersteuning, follow-up en advies tijdens het hele proces.
In bepaalde gevallen word je uitgenodigd voor een extra assessment, uitgevoerd door iemand van het H&H team.
Gefeliciteerd! Tijd om het contract te ondertekenen en te vieren.
Nog steeds vragen?
Neem contact op met:

Sarah Sourdeau
Recruiter
+32499597021
sarah.sourdeau@headsandhunters.be
LinkedIn profiel